Youwin Ödeme Yöntemi

Youwin Ödeme Yöntemi

Türkiye’nin en güvenilir bahis sitesi sloganı ile uzun süredir kesintisiz hizmet anlayışı ile varlığını sürdüren Youwin yeni giriş adresi üzerinde de kendisini sürekli geliştirmeye devam ediyor. Sitede, yüksek oranlarla kazanmanız mümkünken, bu kazançlarınızı geniş ödeme yöntemleri sayesinde dilediğiniz gibi, 7/24 çekme imkanınız da bulunuyor. Bu yazımızda, Youwin ödeme yöntemi içerisindeki yöntemlere değinecek, en az ne kadar yatırım yapabileceğinizi ve bu yatırımlarınızı nasıl yapabileceğinizi açıklayacağız. Siz de, Youwin ödeme yöntemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, yazımızı okumaya devam ederek gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Banka Havalesi ve EFT ile Para Yatırma

Youwin, banka havalesi ve EFT yöntemi ile para yatırma seçeneğini sunabiliyor. Geleneksel ve hızlı bir yöntem olan banka havalesi ile yatırımlarınızı 7/24 kabul edebilen Youwin, EFT işlemlerini sadece çalışma saatlerinde hesabınıza aktarabiliyor. Bu sebepten, Youwin’in çalıştığı bankalardan havale yapmanız, çok daha iyi olacaktır. Banka havalesi ile minimum 20 TL yatırım kabul eden Youwin’te, bu yatırımı PTT havale ile tercih ederseniz minimum yatırım 1 TL’ye düşüyor. İşlem süresi ise 10 dakika olarak belirtilmiş.

Cepbank ile Para Yatırma

Youwin ödeme yöntemi içerisinde Türkiye’de oldukça aktif kullanılan Cepbank yöntemi de yer alıyor. Alt limitini 20 TL olarak belirlemiş olan Youwin’te eğer PTT Cepbank ile yatırım gerçekleştirirseniz, alt limit 10 TL olarak da yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Youwin, 10 dakika içerisinde paranızı hesabınıza aktarabilme garantisini sizlere veriyor.

Bitcoin ile Para Yatırma

Elektronik para birimi olan Bitcoin ile de Youwin’e dilediğiniz gibi yatırım gerçekleştirebiliyorsunuz. Paranızı hemen hesabınıza aktarabilen Youwin’te Bitcoin ile minimum yatırım oranı 0,01 BTC olarak belirtilmiş. Yatırımlarınızı Youwin’in Bitcoin cüzdanına yapabileceğinizi de bildirelim.

Ecopayz ile Para Yatırma

Uluslararası bir ödeme sistemi olan ve Paypal’dan sonra en aktif ödeme kanalı olarak belirtilen Ecopayz ile de Youwin’e yatırım yapabilirsiniz. Minimum 10 TL yapabileceğiniz yatırım, 10 dakika içerisinde hesabınıza yansıtılmaktadır.

Youwin ödeme yöntemi içerisinde siteyi denemek için en uygun yöntemlerden bir tanesi PTT Havale yöntemi. Sadece 1 TL yatırımı dahi PTT havale aracılığı ile kabul edebilen Youwin, bu hamlesi ile pek çok platformun ötesinde nitelikli hizmet sunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir